پرش به محتوا

شکست اتریوم در عبور از مقاومت ۱٬۳۵۰ دلاری؛ روند نزولی تا کجا ادامه دارد؟

شکست اتریوم در عبور از مقاومت ۱٬۳۵۰ دلاری؛ روند نزولی تا کجا ادامه دارد؟

شکست اتریوم در عبور از مقاومت ۱٬۳۵۰ دلاری؛ روند نزولی تا کجا ادامه دارد؟

در حالی که قیمت اتریوم در برابر دلار آمریکا در بیش از یک ماه قبل در محدوده ۱٬۳۰۰ دلاری در حال نوسان بوده است، اکنون به‌ آرامی در حال کاهش به زیر این سطح است. بعضی تحلیلگران عقیده دارند که اگر اتریوم برای مدت طولانی زیر سطح ۱۴۰۰ دلاری بماند، احتمالاً در معرض ریزش شدید قیمت قرار خواهد گرفت.

به گزارش نیوز‌ بی‌تی‌سی، اتریوم تلاش کرد با گذر از مقاومت ۱٬۳۵۰ دلاری، مانند بیت کوین روند صعودی جدیدی را آغاز کند. با این حال، این تلاش موفقیت‌ آمیز نبود.

قیمت اتریوم توانست تا بالای محدوده ۱٬۳۴۰ دلاری معامله شود؛ اما پس از آن روند نزولی تازه‌ای را آغاز کرد و در نهایت به زیر منطقه حمایت ۱٬۳۲۰ دلاری رسید. علاوه بر این، قیمت در نمودار ساعتی جفت اتریوم/ دلار به زیر خط روند صعودی کاهش یافت که در نزدیکی محدوده حمایت ۱٬۳۲۰ دلاری قرار داشت. قیمت حتی به زیر سطح ۵۰ درصدی فیبوناچی اصلاحی در روند صعودی از کف ۱٬۲۶۲ دلاری تا سقف ۱٬۳۴۰ دلاری کاهش یافت.

اتریوم الان کمی بیشتر از ۱٬۲۹۰ دلار و زیر میانگین متحرک ساده ۱۰۰ساعته خود معامله می‌شود. اولین مقاومت کوچک در روند صعودی نزدیک به سطح ۱٬۲۹۰ دلاری، در نقطه اتصال به خط روند نزولی است.

شکست اتریوم در عبور از مقاومت ۱٬۳۵۰ دلاری؛ روند نزولی تا کجا ادامه دارد؟

نمودار ساعتی قیمت اتریوم/ دلار

با این‌حال، مقاومت اصلی نزدیک به سطح ۱٬۳۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته خواهد بود. عبور از مقاومت ۱٬۳۰۰ دلاری می‌تواند مسیر را برای حرکت به‌ سمت ۱٬۳۲۰ دلار هموار سازد با این حال، مقاومت بزرگتر همچنان نزدیک محدوده ۱٬۳۵۰ دلاری قرار دارد که گذر از آن می‌تواند به روند افزایش قیمت را شتاب بیشتری بدهد.

قیمت اتریوم تا کجا ریزش خواهد داشت؟

اگر اتریوم نتواند قیمت خود را در بالا مقاومت ۱٬۳۰۰ دلاری ثابت کند، به روند نزولی خود ادامه خواهد داد. در این شرایط، اولین سطح حمایت محدوده ۱٬۲۶۵ دلاری خواهد بود.

حمایت اصلی بعدی، نزدیک به سطح ۱٬۲۴۰ دلاری یا سطح فیبوناچی گسترشی ۱.۲۳۶ در روند صعودی از کف ۱٬۲۶۲ دلاری تا سقف ۱٬۳۴۰ دلاری قرار دارد. سقوط  قیمت به زیر منطقه ۱٬۲۴۰ دلاری امکان دارد با کاهش بیشتر به ۱٬۲۲۰ دلار ادامه یابد. هر ریزش قیمت نیز ممکن است دروازه‌ها را برای حرکت به‌ سمت حمایت ۱٬۲۰۰ دلاری باز کند.

اندیکاتورهای تکنیکال

اندیکاتور مکدی ساعتی: مکدی جفت اتریوم/ دلار اکنون در منطقه نزولی شتاب بیشتری می‌گیرد.

اندیکاتور RSI ساعتی: RSI جفت اتریوم/ دلار اکنون در زیر سطح ۵۰ قرار دارد.

سطح پشتیبانی اصلی: ۱٬۲۶۵ دلار

سطح مقاومت اصلی: ۱٬۳۰۰ دلار

لینک خبر: ارزدیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویندزور 30 دلاری رایگان