تحلیل نماد USDCAD تایم روزانه ۲۹/۱۰/۲۰۱۸

تحلیل نماد USDCAD تایم روزانه ۲۹/۱۰/۲۰۱۸

در نمودار دلار کانادا به دلار آمریکا (USDCAD) در تایم روزانه ، قیمت پس از رسیدن به محدوده کف کانال صعودی ، واکنش برگشتی داشته و اکنون این امکان وجود دارد که صعود قیمت تا سقف کانال ادامه پیدا کند. با این وجود داخل همین کانال صعودی قیمت در حال تشکیل الگوی پرچم می‌باشد که عبور معتبر از خط بالای الگو تاییدی دیگر جهت صعود قیمت می‌باشد.
پ.ن : معامله گران معمولا در چنین موقعیت هایی ورود خود را بصورت پلکانی انجام می‌دهند. یعنی سرمایه‌ای که با آن قصد ورود به معامله را دارند به چند بخش تقسیم می‌کنند که در این نمودار ، نقطه ورود اول زمان بازگشت قیمت در کف کانال می‌باشد و دومین نقطه ورود بعد از عبور قیمت از خط بالای الگوی پرچم قرار می‌گیرد.

تحلیل نماد USDCAD تایم روزانه ۲۹/۱۰/۲۰۱۸

مقامت و حمایت :

در این نمودار سه محدوده مقاومتی وجود دارد :

  • اولین مقاومت در محدوده ۱٫۳۴۰۰۰ قرار دارد که بر اثر بازگشت قیمت در سقف کانال صعودی تشکیل شده است.
  • دومین مقاومت بر اثر سقف ایجاد شده در محدوده ۱٫۳۸۱۰۰ قرار دارد.
  • و سومین مقاومت بر اثر قله شکل گرفته ، در محدوده ۱٫۴۷۰۰۰ می‌باشد.
در صورت عبور قیمت از کف کانال صعودی محدوده های حمایتی مختلفی وجود دارد که مهمترین آنها ۱٫۲۰۶۰۰ ، ۱٫۱۹۱۰۰ و ۱٫۰۶۱۰۰ می‌باشند.

تحلیل نماد USDCAD تایم روزانه ۲۹/۱۰/۲۰۱۸

سطوح فیبوناچی :

سطوح فیبوناچی ۵۰٫۰ و ۶۱٫۸ از موارد پیش رو در این چارت می‌باشند که باید توجه داشت سطح ۶۱٫۸ از مهمترین سطوح فیبوناچی است که با سقف کانال صعودی و خط حمایت ۱٫۳۸۱۰۰ همپوشانی دارد و محدوده PRZ ایجاد کرده. در صورت عبور معتبر قیمت از این سطوح امکان افزایش قیمت تا محدوده مقاومت بعدی وجود دارد.

توجه : مطالب فوق اعم از هرگونه توصیه در انجام معامله می باشد و جهت آموزش ایجاد شده است. همچنین توجه داشته باشید تصمیم گیری در هر معامله به عهده خود فرد می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *